Motorové píly Profi prevedenie

Motorové píly Profi prevedenie

V jednom z najväčších sortimentov reťazových píl na svete nájdete praktické a výkonné modely pre náročných profesionálov. Vysoká výkonnosť, nízka hmotnosť a vynikajúce prevedenie zaisťujú, že môžete čo možno na najvyššiu mieru zvýšiť svoj výkon pohodlne a bezpečne. Sortiment profesionálnych motorových  píl, na ktoré sa môžete spoľahnúť a s ktorými prácu dokončíte bez problémov a s veľkou presnosťou.

VÝKON

Systém   Auto Tune  -  poskytuje optimálny výkon prostredníctvom automatického nastavenia motora. vyrovnáva rozdiely spôsobené rôznymi palivami, nadmorskou výškou, vlhkosťou, teplotou a upchatým vzduchovým filtrom. 

Systém   Air Injection  -  odstraňuje väčšie častice prachu a nečistôt predtým, ako dosiahnu vzduchový filter a tak predlžuje životnosť motora.

EFEKTIVITA

Funkcia   Smart Start  -  umožňuje naštartovať stroj rýchlo a s minimálnym úsilím.

ERGONÓMIA

Vynikajúca ergonómia a pomer výkonu k hmotnosti uľahčujú manipuláciu.

Systém   Low Vib  -  absorbuje vibrácie.

ODOLNOSŤ

Trojdielny  hriadeľ pozostáva z dvoch kovaných častí spojených kľukovým čapom. Zaručuje extrémnu odolnosť a dlhú životnosť. Kľukové skrine na naších profesionálnych pílach sú vyrobené z magnéziovej zliatiny, na univerzálnych a spotrebiteľských pílach z kompozitných materiálov s kovovými vložkami.

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Úsporné motory s výrazne nižším množstvom emisií. Vďaka technológií  X-Torq  -  sa spotreba paliva znížila až o 20% a množstvo emisií až o 75% pri súčasnom zvýšení výkonu.

Zobrazenie:
zotriediť podľa:

Husqvarna 372 XP X-Torq motorová píla

obsah motora: 70,7cm3
výkon motora: 4,1kW
hmotnosť: 6,4kg
dĺžka lišty: 38-70cm
1 115 s DPH
929,17 € bez DPH
Obj. číslo: 9659681-18
Produkty: 1 | Aktuálna strana: 1/1

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.