Tichá práca pomocou akumulátorovej techniky

 

Sused a príroda sa vám poďakuje.

Hladina hluku našich akumulátorových strojov je až o 13dB (A) nižšia než u tradičných benzínových strojov, čo oceníte vy, príroda aj vaši susedia. Vďaka nízkej hladine hluku a nulovým emisiám chránia akumulátorové stroje Husqvarna vaše dobré susedské vzťahy. Vďaka akumulátorom s dlhou prevádzkovou dobou a pritom výkonom porovnateľným s benzínovými strojmi zvládnete rovnakú prácu s menším dopadom na telo a nižším negatívnym vplyvom na životné prostredie. Sortiment akumulátorových výrobkov Husqvarna je konštruovaný tak, aby vám výrobky poskytli silu, výkon a intuitívny dizajn, ktorý očakávate. Pozrite si našu ponuku Akumulátorové strojeAkumulátory a nabíjačky k aku strojom Husqvarna . Chcete si pred zakúpením tovar prehliadnúť ? Príďte ďo našej kamennej prevádzky na adresu : Vladimír Kozák, Púchovská 351/14   Púchov - Streženice. Tešíme sa na vás.

Jeden akumulátorový systém poháňa všetky stroje.

Máme v ponuke všetky výrobky potrebné na to, aby ste udržali svoju záhradu vo výbornej kondícií. Vyžínače, fúkače, reťazové píly, vyvetvovacie píly plotostrihy, kosačky, odmachovače, Stačí iba nabiť, vložiť akumulátor do stroja a môžte pracovať.


Príležitostné použitie

Akumulátorové stroje rad s označením 100, ktoré sú určené pre sporadické každodenné použitie na ľahšie práce, sezónne práce v záhrade. Výrobky sú tiché, s jednoduchým ovládaním, pritom sú výkonné a s minimálnymi nárokmi na údržbu. Akumulátory BLi20 a BLi10 v spojení s nabíjačkou QC80. 


Každodenné použitie

Pre profesionálnych užívateľov, ale menej náročné použitie ponúkame rad výrobkov 300. V prípade ručných strojov so sebou môžete vždy nosiť náhradné akumulátory na opasku FLEXI a využívať aplikáciu Connect.


Celodenné profesionálne použitie

Pre profesionálov, ktorí potrebujú používať svoje stroje celý deň v náročných podmienkach, sú tou najlepšou voľbou výrobky radu 500. Získate profesionálny výkon silného motora, odolnosť voči vplyvom počasia, nulové emisie a nižšie vibrácie. Pre dlhé pracovné dni s krátkymi prestávkami odporúčame akumulátor s upnutím na chrbát alebo akumulátor Husqvarna BLi300 ako zdroj energie až na 1500 nabíjacích cyklov v spojení s nabíjačkou QC500.


Akumulátory Husqvarna BLi

Akumulátor BLi10 / BLi20 / BLi30 na domáce použitie. Dlhá doba chodu, účinné chladenie, indikátor stavu nabitia s 3 LED. Možnosť opakovaného nabíjania až 600-krát.

Akumulátory radu BLi100 / BLi200 / BLi200X / BLi300, na prevádzku za každého počasia. Poskytujú dlhú prevádzkovú dobu a pomer kapacity k hmotnosti je najlepší na trhu. Vybavené vynikajúcim chladením, indikátorom stavu nabitia so 4 LED. Možnosť dobitia až 1500-krát. Akumulátor BLi200X je vyvinutý špeciálne pre nové píly 540i XP a T540i XP zaisťuje vyššiu výkonnosť výrobku.

Akumulátor Husqvarna BLi950X, výkonný nesený na chrbte a je určený pre profesionálne použitie v náročných podmienkach, pre celodennú prácu.


                                                                                                                                                   

 

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.